ВХІД


Полный размерЗакрыть

polytechnic 2

Київський медичний університет


 

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Київський медичний університет, сучасний вищий навчальний заклад нового зразка й один із засновників спеціалізованого науково-практичного журналу «Офтальмологія», радий вітати Вас із виходом у світ першого номера видання.

Наш університет – один із небагатьох українських приватних закладів медичного профілю. Від заснування в 1992 році колектив КМУ був націлений на досягнення високих світових стандартів освіти і надання своїм студентам виключно глибоких знань у галузі медицини. Нині ми з успіхом справляємося з поставленою метою – це підтверджують українські й закордонні клініки, які приймають на роботу наших випускників. Викладання в університеті проводиться українською, російською та англійською мовами, що надає широкі можливості в галузі міжнародної співпраці. На сьогодні в КМУ навчаються студенти з понад 30 країн світу.

Починаючи з І курсу, наші студенти мають доступ до передових надбань у галузі медицини через програми академічної мобільності, широкий доступ до міжнародних наукових бібліотек. Водночас значна увага приділяється тисячолітнім надбанням народної медицини: у КМУ викладають елективні курси з 15-ти напрямів, які включають аюрведу, гомеопатію, рефлексотерапію та інші.

КМУ має найвищий – IV – рівень акредитації Міністерства освіти України, відображається в каталозі медичних закладів ВООЗ AVIСENNA, а також у Міжнародному каталозі з медичної освіти (IMED) США та низці інших міжнародних органів регулювання. Дипломи Київського медичного університету визнаються спеціалізованими медичними радами багатьох країн світу, включаючи США, Канаду, Велику Британію та ін. Перелік і обсяг навчальних курсів у КМУ відповідають стандартам медичної освіти Європейського Союзу, що спрощує нострифікацію дипломів наших випускників. Підготовка студентів як фахівців різного рівня освіти здійснюється на медичному, стоматологічному та фармацевтичному факультетах.

Сьогодні в університеті реалізується концепція гармонійного формування особистості майбутнього лікаря. Усіх студентів закладу об’єднує бажання засвоїти найпрогресивніше з надбань класичної та народної медицини. Щоб озброїти молодих фахівців найсучаснішими надбаннями світової медицини, ми надаємо унікальну можливість нашим інтернам навчатися на базі кращих приватних клінік: «Борис», «Оберіг», «Добробут», «Isida», «Сіті Клініка», «Кібер Клініка Спіженка», «Lisod». Найближчим часом безцінний досвід від фахівців цих клінік зможуть переймати також і студенти.

Значна увага в Університеті приділяється організації клубів за інтересами, де кожен студент може знайти застосування своїм нахилам. Працюють баскетбольна, футбольна та інші спортивні секції, учасники яких стали призерами міжміських та інших змагань. Студeнти мaють мoжливіcть відвідувaти університетський баceйн, трeнажeрний зaл, щo дoпoмагає їм у рoзвитку особиcтоcті та гapтує фізичнo. Згідно з античною мудрістю: «Mens sana in corpore sano» – «У здоровому тілі – здоровий дух».

 

Саме в співпраці для досягнення спільної мети формується особистість нового медичного працівника – випускника Київського медичного університету.

 

 

 


Президент ПВНЗ «КМУ»
ОЛЕКСАНДР ПОКАНЕВИЧ