ВХІД


Полный размерЗакрыть

Угода користувача

Зайшовши на наш Сайт або користуючись ним, Ви погоджуєтеся на викладені нижче умови. Інформаційний ресурс "Український журнал "Офтальмологія" орієнтований на лікарів та інших фахівців охорони здоров'я, і уся інформація, що міститься на ресурсі, призначена для цієї аудиторії. Угода користувача розроблена з ціллю врегулювання стосунків між Адміністрацією інформаційного ресурсу "Український журнал "Офтальмологія" та фізичною особою, що здійснює пошук інформації на цьому ресурсі, - Користувачем. Інформаційний ресурс "Український журнал "Офтальмологія" надає послуги Користувачеві 24 години на добу 7 днів на тиждень без перерв, за винятком часу проведення необхідних ремонтних і регламентних робіт. Наш сайт і будь-які послуги, представлені на ньому, пропонуються за принципом "as is" ("як є") без яких-небудь гарантійних зобов'язань. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право на прийняття або неприйняття інформації, внесення змін або видалення будь-якої інформації, розміщеної на сайті, у будь-який час і без попереднього повідомлення користувачів.

Угода користувача

Предмет і сторони угоди користувача

Ця Угода користувача (в подальшому Угода) регулює стосунки з користування веб-сайтом в мережі Інтернет з адресою https://oculist.in.ua (надалі " Сайт") між Адміністрацією Сайту, в подальшому Адміністрація, і фізичною особою, що здійснює пошук інформації на цьому Сайті, надалі Користувач. Адміністрація розміщує на Сайті таку інформацію:

- текстову інформацію;

- аудіоматеріали у форматі, встановленому Адміністрацією;

- відеоматеріали у форматі, встановленому Адміністрацією;

- фотоматеріали у форматі, встановленому Адміністрацією;

- посилання на матеріали, розміщені на цьому інформаційному ресурсі, або на інших інформаційних ресурсах.

Права і обов'язки сторін угоди

Користувач має право:

- вільно здійснювати пошук, отримання інформації на Сайті будь-яким законним способом;

- коментувати надану інформацію за наявності можливості таких коментарів;

- здійснювати інші дії з дотриманням встановлених Адміністрацією Правил.

Адміністрація має право:

- уся інформація і матеріали, розміщені на цьому Сайті, представлені без гарантії того, що вони не можуть містити помилки. Адміністрація має право змінювати інформацію і матеріали, розміщені на цьому сайті, у будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни;

- створювати, змінювати, відміняти Правила користування Сайтом за власним розсудом без попереднього повідомлення Користувача про такі зміни;

- при необхідності обмежити доступ до певної розміщеної інформації;

- видалити раніше розміщену інформацію, обліковий запис консультанта і користувача за порушення умов Угоди;

- відмовити в реєстрації облікового запису консультантові, обліковий запис якого був раніше видалений за порушення умов Угоди.

Користувач зобов'язується:

- використовувати представлену інформацію Сайту виключно в некомерційних, ознайомлювальних цілях;

- в коментарях не використовувати нецензурну лексику, не поширювати інформацію, яка спрямована на пропаганду війни, розпалювання національної, расової або релігійної ненависті і ворожнечі, а також іншу інформацію, за поширення якої передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність;

- не порушувати роботу сайту шляхом розміщення інформації, що містить віруси, створення додаткового навантаження на сервер, застосування програм, не обумовлених функціональним змістом інформаційного ресурсу і іншими способами.

Адміністрація зобов'язується:

- здійснювати захист облікового запису Користувача від неправомірного доступу, знищення, а також від інших неправомірних дій усіма технічними засобами, що перебувають у її розпорядженні;

- у разі розміщення Користувачем інформації, поширення якої обмежене або заборонене законами, або винести Користувачеві попередження і видалити таку інформацію, або видалити обліковий запис Користувача, або застосувати одну або декілька заходів одночасно;

- надати усю доступну інформацію про Користувача уповноваженим на те органам державної влади у випадках, встановлених законодавством України.

Правила користування матеріалами Сайту

Адміністрація закріплює за собою усі, що належать Сайту права, включаючи, але не обмежуючись лише ними, усі авторські права, торгові марки, патенти, комерційні таємниці і будь-які інші права, які Адміністрація може мати на Сайті, його зміст, будь-які послуги, що надаються. Будь-яке використання матеріалів Сайту допускається тільки з дозволу Адміністрації Сайту. Ця Угода визначає умови і порядок використання матеріалів Сайту. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, поширення, переробка і інші способи, передбачені Законом України "Про авторське право і суміжні права". При публікації матеріалів Сайту кожен Користувач зобов'язаний дотримуватися таких правил:

- передрук матеріалів можливий тільки за умови дотримання ст.ст. 21-25 Закону України "Про авторське і суміжне право" і Закону України "Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право";

- оформляти посилання на джерело матеріалів, а саме поміщати активне гіперпосилання на ресурс "Український журнал "Офтальмологія".

Використання інформації без відповідного активного гіперпосилання на Сайт або письмової згоди Адміністрації заборонено і несе за собою настання відповідальності згідно з чинним законодавством України в сфері захисту інтелектуальної власності. Ігнорування зазначених положень є порушенням законодавства про авторське право. Незнання зазначених положень не звільняє від відповідальності за їх порушення. Адміністрація приймає той факт, що розміщена інформація може бути використана пошуковими або іншими автоматизованими сервісами і іншими способами; Особам, що використовують будь-які матеріали Сайту, слід обговорити отриману на ньому інформацію зі своїм лікарем. Інформація на цьому Сайті призначена для фахівців охорони здоров'я і не може бути підставою для діагностики або лікування без участі лікаря. Ніякі з опублікованих матеріалів не можуть бути заміною медичному огляду і не мають бути використані як керівництво до лікування.

Відповідальність сторін угоди

Адміністрація не несе відповідальності за зміст консультацій, що надаються профільними фахівцями, а також достовірність відповідей в коментарях. Подібна інформація носить виключно рекомендаційний, ознайомлювальний характер і не є остаточним керівництвом до дії, тим більше не замінює особистий візит до лікаря. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливий збиток, нанесений вашому здоров'ю самостійним лікуванням, що проводиться за рекомендаціями, отриманими на Сайті. За зміст розміщеної на Сайті інформації рекламного характеру Адміністрація Сайту відповідальність не несе. Відповідальність за зміст рекламної інформації несе рекламодавець. Рекламні зображення (банери), розміщені на сторінках Сайту, є рекламою третіх осіб і ніякого стосунку до ресурсу "Український журнал "Офтальмологія" не мають. Адміністрація не несе відповідальності за зміст банерів і інформаційних матеріалів третіх осіб. Лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, представлені на Сайті, служать лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані після консультації з лікарем або фармацевтом. У разі, якщо Користувачем була розміщена інформація, поширення якої обмежується або забороняється законами, порушує авторське або інше право, що захищається законом, усю відповідальність за її розміщення несе Користувач. Адміністрація не несе відповідальності за неспівпадіння побажань Користувача і об'єму реально наданих послуг. У разі виникнення форс-мажорної ситуації (наявність вірусів, технічні неполадки і таке інше) Адміністрація не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем на Сайті, а також безперебійної роботи Сайту. Адміністрація не гарантує, що будь-яка з систем Сайту працюватиме безперервно, безпомилково, безпечно. Адміністрація не гарантує відсутності вірусів у програмному забезпеченні і файлах, призначених для завантаження. Користувач погоджується використати будь-які служби і будь-яку інформацію на свій розсуд і ризик.

Час і умови дії угоди користувача

Ця угода набуває чинності з моменту початку використання інформації на Сайті і поширюється на невизначений термін. Адміністрація має право на односторонню зміну положень Угоди без повідомлення Користувача про такі зміни.

Приймаю>>