ВХІД


Полный размерЗакрыть
Полный размерЗакрыть
Полный размерЗакрыть
Полный размерЗакрыть

Аденовирусные поражения глаза: этиология, диагностика, клиника, лечение

Деталі


Сакович В.Н.
ГУ «Днепропетровская медицинская академия Министерства здравоохранения Украины», г. Днепропетровск, Украина


Резюме. Статья посвящена вопросу современных подходов к диагностике и лечению аденовирусных поражений глаз. Проведен анализ основных методов диагностики аденовирусных поражений органа зрения и терапевтической эффективности основных групп лекарственных препаратов, применяемых в лечении таких больных. Результаты представленных в литературе работ свидетельствуют о перспективе исследований по изучению эффективности пробиотиков в лечении инфекционных и аденовирусных заболеваний глаз, а также о необходимости поиска новых эффективных методов и средств лечения аденовирусных заболеваний глаз и более глубоких исследований в этой области.

 

Ключевые слова: аденовирусные заболевания глаз, методы диагностики, лечение.

Детальніше: Аденовирусные поражения глаза: этиология, диагностика, клиника, лечение

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Деталі

Другий номер журналу «Офтальмологія» вітає Вас уже не зеленими барвами спекотного літа, а яскравими різнокольоровими спалахами золотої осені. Важливо, що його підготовка відбувалася під час значної події – Всесвітнього дня зору.   

За цей час у редакційній раді сталися деякі зміни: до її складу ввійшов Президент Всеіндійської офтальмологічної спільноти, Голова Фундації офтальмологів Індії – професор D. Ramamurthy.  

Повідомляємо, що найближчим часом почне працювати сайт журналу, де всі охочі зможуть знайти відповіді на запитання та отримати корисні поради від досвідчених фахівців медичної галузі з найбільш складних клінічних випадків. Окрім того, ми починаємо публікувати матеріали дистанційної освіти, які, на наш погляд, можуть бути корисними і молодим офтальмологам, і лікарям сімейної медицини.

Хочемо подякувати всім, хто позитивно оцінив вихід нового журналу, та сподіваємося, що «Офтальмологія» поступово отримає Вашу симпатію та стане надійним помічником у Вашій практичній діяльності.


З повагою та щирими побажаннями,
Головний редактор журналу «Офтальмологія»,
Завідувач кафедри хірургічних хвороб з курсом офтальмології КМУ УАНМ,
Лауреат державної премії України, Заслужений лікар України,
Член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор
ЗОЯ ВЕСЕЛОВСЬКА

Сторінка 1 із 7